Wiktoria Jasińska

Data urodzin:
2018-07-08

Choroba: wzmożone napięcie mięśniowe, wada wzroku

Wiktoria urodziła się w 28 tygodniu ciąży jako skrajny wcześniak z bardzo niską masą urodzeniową 630 gram. W ciężkiej zamartwicy, niewydolna oddechowo została zaintubowana i wentylowana mechanicznie przy użyciu respiratora. Rozpoczęła  się walka o życie Wiktorii.

Kiedy sytuacja się unormowała, w 36 dobie rozpoznano zapalenie płuc, posocznicę, sepsę gronkowcową oraz rozległy stan zapalny kości kończyn dolnych z zajęciem stawów oraz szpiku. W 49 dobie stan ogólny zaczął się poprawiać, dziecko ekstubowano, tylko przejściowo stosowano wsparcie oddechowe oraz tlenoterapię bierną. Po 110 dniach walki dziewczynkę w stanie stabilnym bez niepokojących objawów wypisano do domu.

Z uwagi na wcześniactwo i przebyte choroby Wiktoria jest pod stałą opieką lekarzy specjalistów i rehabilitantów. Miesięczny koszt leczenia dziecka to ok. 2500 zł.

Zwracamy się z prośbą o wsparcie w leczeniu Wiktorii.

Obrazek Voucher na trening personalny w siłowni "Stary Młyn Fitness & Gym"

Voucher na trening personalny w siłowni "Stary Młyn Fitness & Gym"

Trenuj z fachowcami!

Obrazek Bon podarunkowy "Dieta na start" - wizyta u dietetyka + ustalenie indywidualnej diety

Obrazek Zaproszenie na sesję fotograficzną

Zaproszenie na sesję fotograficzną

Obrazek Zaproszenie na strzyżenie męskie + broda

Zaproszenie na strzyżenie męskie + broda

Mistrz Świata Wioletta Kopka zaprasza na strzyżenie!

Obrazek Przejażdżka zabytkowym samochodem Volvo PV544

Przejażdżka zabytkowym samochodem Volvo PV544